

600 ₴
Показать оптовые ценыПолучите эту позицию бесплатно при покупке «Заготовка жіночої сукні для вишивки нитками або бісером БС-134с»
Заготовка для вишивки сукні
· У наявності заготовки на білому габардині (вартість 600 грн), білому атласі (вартість 950 грн), білому чи бежево-сірому домотканому полотні (вартість 950 грн). Малюнок майбутньої сукні якісно нанесений на тканину, не змивається при пранні та не линяє.
· До набору входять інструкція і 1 відріз тканини 140 на 120 см. Мереживо і чорна євросітка "в горошок" до заготовки не входять, їх можна замовити в нас додатково.

· Залишається лише зашити малюнок бісером або нитками. Тканини вистачає для пошиття сукні 44-56 розміру.
· На замовлення робимо заготовки й більшого розміру.
· В інструкції вказані кольори та кількість бісеру чи ниток.
· За Вашим бажанням ми можемо підібрати комплект чеського бісеру PRECIOSA (або чеської рубки PRECIOSA) чи ниток DMC для цієї заготовки.
· При підборі врахуємо усі Ваші побажання.
· Зашивши малюнок бісером або нитками, Ви шиєте сукню за своїми розмірами.
· Усі фото оригінальні, сукні вишиті та пошиті саме з таких заготовок.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бабусина скриня |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика вышивки | Орнамент |
| Пользовательские характеристики | |
| Оберіть колір | білий |
| Оберіть тканину | габардин |
| Состав набора | Ткань с рисунком, Инструкция |
| Тип ткани | Домоткане полотно, або атлас чи габардин |